Ultimate magazine theme for WordPress.

Pokemon’un yeni bölümler yolda: Ash Ketchum ve Pikachu veda ediyor

1990’lara damga vuran ünlü Japon anime dizisi Pokemon’un ana karakterleri Ash Ketchum ve Pikachu seriye veda ediyor. Serinin yapımcıları yeni bölümlerin Nisan 2023'te başlayacağını duyurdu.

Ünlü Japon anime Pokemon’un ana karakterleri Ash Ketchum ve Pikachu, 1990’lara damga vuran animasyon serisine veda ediyor. BBC Türkçe’nin haberine göre serinin yapımcıları Ash ve Pikachu’suz yeni bölümlerin Nisan 2023’te başlayacağını duyurdu. 2006’dan bu yana Ash ve birçok karakterin İngilizce seslendirmesini yapan aktris Sarah Natochenny, “Altında yatan neden ne olursa olsun Ash, gelecek nesillerin kalbinde sonsuza kadar yaşayacak” dedi.

FİNAL 13 OCAK’TA YAPILACAK

1997 yılında izleyicisiyle buluşan anime dizisinde Ash, Pokemon ustası olmak üzere macerasına elektrik saldırıları yapabilen Pikachu ile başladı. Geçen ay ise Ash, Pokemon Dünya Şampiyonası’nda zafer elde ederken görevini de tamamlamış oldu. Dizi, gelecek sezonunda Liko ve Roy isimlerindeki iki yeni karakteri de tanıtacak.

Ash ve Pikachu’nun hikayesinin finali, 13 Ocak’ta 11 bölümden oluşan ve “Pokémon Journeys in the West” ismi verilen kapanış serisinde anlatılacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.