Ultimate magazine theme for WordPress.

Sömestr Tatilinde Küçükçiftlik Park’ta gün boyu eğlence

İstanbul'un eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, yarıyıl tatili boyunca ailelerin uğrak yeri olacak! Açık alana kurduğu buz pistiyle en eğlenceli kış aktivitelerinden biri olan buz patenini şehrin merkezine getiren KüçükÇiftlik Park, sömestr döneminde her gün gerçekleşecek eğlenceli ve öğretici atölyelerle de çocukların tatiline renk katacak. Ailelerin yeme içme alanında kış lezzetlerinin tadını çıkarabildiği KüçükÇiftlik Park’ta aynı zamanda sihirbazlık ve köpük balon gösterileri de gerçekleşecek.

Kış döneminde kapalı mekâna geçiş yaparak konserleri kış sahnesinde gerçekleştiren KüçükÇiftlik Park, açık alana kurduğu buz pistinin yanı sıra yarıyıl tatili boyunca farklı yaş gruplarından çocuklara yönelik düzenlediği atölye çalışmalarıyla da aile boyu eğlencenin adresi olacak. 21 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında her gün 13.00’ten itibaren KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek etkinlikler; Bez Bebek Atölyesi, Doğadan Sanata, Duyusal Oyun: Kil Atölyesi, Geri Dönüşüm Oyuncak Yapımı Atölyesi, Geri Dönüşümden Kış Atölyesi, Gizemli Resim Atölyesi, Kar Küresi Yapımı Atölyesi, Maske Yapımı Atölyesi, Oyuncağımı Tasarlıyorum Atölyesi, Slime Atölyesi ve Şövale – Tuval Çalışması Atölyesi başlıklarıyla gerçekleşecek. Çocuklar ve aileleri hep birlikte sihirbazlık ve köpük balon gösterilerinin de keyfini çıkarabilecekler.

KüçükÇiftlik Park’ın şehrin ortasında kurduğu buz pisti yarıyıl tatilinden sonra çarşamba, perşembe ve cuma günleri 14.00-22.00; haftasonu ise 12.00-00.00 saatleri arasında açık kalmaya devam edecek. Dileyen ziyaretçilerin paten kiralayarak kayabildikleri KüçükÇiftlik Park’ın buz pistinde, ilk defa buz pateni yapacak olanlar ise deneyimli eğitmenlerden temel paten kayma eğitimi alabiliyor. Yeme içme alanlarında ise kış lezzetleri misafirlerin damaklarına hitap ediyor.

KÜÇÜKÇİFTLİK PARK

İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, 17. yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.

URU HAKKINDA

2007 yılından bu yana etkinlik sektöründe faaliyet gösteren URU, yenilikçi projeler geliştirerek geniş kitleleri kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturan çok amaçlı bir organizasyon şirketidir. Gerçekleştirdiği etkinliklerde sunduğu 360 derece hizmetle sektöre alternatif bir soluk getiren URU, kurumsal etkinlik ve lansmanları; konser, parti ve festivalleri; moda tasarım aktivitelerini yenilikçi bir anlayışla tasarlayarak dünya standartlarında bir organizasyon hizmeti vermektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.