Ultimate magazine theme for WordPress.

Canlandıranlar-Sinematek Sergisinde Son Hafta: Yaşasın Animasyon!

"Canlandırmanın Dünü Bugünü" film seçkisi gösterimlerine paralel açılan "Yaşasın Animasyon" sergisi, bazıları AR ile animasyonlu olarak da izlenebilen 35 illüstrasyondan oluşuyor.

Canlandıranlar Derneği sürekli değişen politik ve sosyal ortama meydan okuyarak neşeyle devam ettirdiği Canlandıranlar Uluslararası Film Festivali’nin bu yıl 10. yaşını kutluyor. Önemli illüstratörlerin katıldığı “Yaşasın Animasyon” sergisinde 35 illüstrasyon yer alıyor, bazı eserler AR ile animasyonlu olarak da izlenebiliyor. Sergiyi İstanbul Kadıköy’deki Sinematek/Sinema Evi’nde 25 Mart’a kadar görmek mümkün.

Sergide Aksel Ceylan, Ayışığı Gülsel, Azimet Ahmet, Betül Kınay, Bıyıkof, Burak Beceren, Buse Ustaoğlu, Dilara Akbal, Dilruba Karalp, Ebuzer Caner, Ece Haskan, Ece Zeber, Eda Çağıl Çağlarırmak, Elif Deneç, Ezgi Arslan, Fatih Öztürk, Ferhat Akbaba, Glennis, Günseli Sepici, Hande Koçhan, Kaan Tanhan, Kadir Çıtak, Mavisu Demirağ, Maya Bora, Merve Atılgan, Nicemusicdude (Tunç Eren), Nihan Bostancıoğlu, Olgun Kaşıkçı, Selin Çınar, Sibel Açıkalın Akgün, Tolgahan Bayhan, Tutku Sevinç, Uğur Acil, Uğur Altun ve Yiğit Yerlikaya’nın eserleri yer alıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.