Ultimate magazine theme for WordPress.

Dolce Caz Vokal Grubu’ndan yeni yıl konseri: A Dolce Christmas

"Dolce Caz Vokal Grubu yeni yıl konseri "A Dolce Christmas" ile karşınızda! 21 Aralık’a TAD Coşkan Daş Sahnesi’nde seyircileriyle buluşacak grup, yeni yıl ve Noel temalı sevilen şarkıları yine güçlü bir orkestra, renkli performans ve koreografilerle sunacak.

“Dolce Caz Vokal Grubu yeni yıl konseri “A Dolce Christmas” ile karşınızda! 21 Aralık’a TAD Coşkan Daş Sahnesi’nde seyircileriyle buluşacak grup, yeni yıl ve Noel temalı sevilen şarkıları yine güçlü bir orkestra, renkli performans ve koreografilerle sunacak.

Dolce, konserlerinde başta caz standartları olmak üzere birçok farklı türde eseri, orkestra eşliğinde üç sesli yorumluyor. 1940’ların Andrews Sisters şarkılarından kendi aranjmanlarına, caz, soul ve latine uzanan bu geniş repertuvarı koreografiler, kostüm ve aksesuarlarla süslüyor.

Dolce Caz Vokal Grubu: Merve Erdal, Damla Güneş ve Nihan Yılmazer’den, Orkestra ise (p) Evren Kalaycıoğlu, (b) Murat Ulus, (d) Serkan Alagök, (tp) Kutay Maktay, (ts) Toprak Barut ve (tb) Cem Güngör’den oluşuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.