Ultimate magazine theme for WordPress.

“İstanbul’da Bahar” 13 Mayıs’ta Küçükçiftlik Park’ta Baharı Müjdeleyecek

Şehrin eğlence vahası KüçükÇiftlik Park, “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” ile bu sene de İstanbulluları, 13 Mayıs Cumartesi günü iyi dileklerle baharı karşılamaya davet ediyor! Geçtiğimiz yıl binlerce İstanbulluyu büyük bir coşkuyla bir araya getiren festivalde bu sene de müzik hiç susmayacak, gün boyu doyasıya dans etmeyi özleyen İstanbullular dostlarıyla birlikte baharın gelişini kutlayacak ve dev mangallarda pişirilen enfes lezzetlere doyacak. Sahnede Altın Gün, BaBa ZuLa, Shantel ve Kozmonotosman ile “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”, 2023’te yeniden doğacağımız günlerin başlangıç şöleni olacak.

KüçükÇiftlik Park’ın güzel günleri müjdeleyen festivali “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”, bu yıl da yeniden filizlenen hayatı danslarla karşılamak isteyen İstanbullulara yüzdeyüz müzik, eğlence ve lezzet dolu bir gün vadediyor. Geçtiğimiz yıl Goran Bregoviç Wedding & Funeral Band, Shantel, BaBa ZuLa ve Ahırkapı Büyük Roman Orkestrası’yla şehre baharı getiren festivalde yine tempo hiç düşmeyecek, “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” bir kez daha unutulmaz anlarla eğlence tutkunlarının hafızalarına kazınacak.

Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da, 70’lerin Anadolu rock şarkılarına ve türkülere getirdikleri yorumlarla dünya çapında başarı kazanan Amsterdam çıkışlı Anadolu rock ve psikedelik folk grubu Altın Gün İstanbulluları coşturacak. Festivalde KüçükÇiftlik Park sahnesini ayrıca kostümlü, dansözlü eşsiz sahne performansları ve oryantal enstrümanları elektronik/modern seslerle harmanladıkları müzikleriyle dünya festivallerinin de vazgeçilmezleri arasına giren BaBa ZuLa renklendirecek. Balkan ve Roman müziklerini elektronik ritimlerle bir araya getirerek kendine özgü bir sound yaratmayı başaran Shantel’in DJ setiyle yer alacağı festivalin açılışını ise 70ʼlerde Türkiyeʼde üretilmiş Anadolu-pop ve funk eserlerini elektronik müzikle modernize eden Kozmonotosman yapacak. 

13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da gün boyu sürecek müziğin yanı sıra dev panayır ortamında enfes mangal lezzetleriyle bir ziyafet yaşanacak. URU organizasyonuyla gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”ın avantajlı dönem biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.