Ultimate magazine theme for WordPress.

Türkçe Rap’in en çok dinlenen isimlerinden Lvbel C5 Küçükçiftlik Park’ta

Spotify’da aylık dinleyici sayısı 3,5 milyona yaklaşan, drill rap tarzının Türkiye’deki en iyi temsilcilerinden Lvbel C5, 17 Şubat Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park’ta! 200 Milyar, Gönder Gelsin, 10 Numara, Sevmiş Gibi, Olsun gibi hit’leriyle kısa sürede hızlı bir yükseliş yakalayan Lvbel C5, son şarkısı Dacia’yı ise geçtiğimiz günlerde paylaştı. Kış döneminde kapalı mekâna geçiş yapan KüçükÇiftlik Park’ta, SetArt Organizasyon ve URU işbirliğiyle gerçekleşecek konserin biletleri Biletix, Biletinial ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Özgün tarzı ve müziğiyle hızla yükselen Türkçe rap ekolünün yetenekli ismi Lvbel C5, 17 Şubat Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park’ın kış sahnesinde İstanbullu rap dinleyicileriyle buluşacak. Dinamik beat’leri ve vurucu sözleriyle drill rap’in Türkiye’deki en iyi temsilcileri arasında gösterilen Lvbel C5, müzikal kariyerine 2019 yılında yayımladığı Drop adlı şarkıyla başlasa da asıl çıkışını 2021 yazında Batuflex ile birlikte çıkardığı Ralli şarkısıyla yaptı. 2022 yılında art arda paylaştığı 200 Milyar, Sevmiş Gibi, Olsun, Movie gibi hit şarkıları ve C5MODE adlı albümüyle isminden sıkça söz ettiren Lvbel C5, Spotify’ın Yılın Sanatçıları listesinde yer aldı. Gerçek adı Süleyman Burak Bodur olan genç müzisyen, 2023 yılını ise geçtiğimiz günlerde çıkardığı Dacia teklisiyle karşıladı.

URU organizasyonuyla KüçükÇiftlik Park’ın kışa özel olarak hazırlanan kapalı alanında gerçekleşecek konserin biletleri Biletix, Biletinial ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.