Ultimate magazine theme for WordPress.

Atlas Tiyatro Araştırmaları’ndan yeni oyun: Uysal Kadın

Atlas Tiyatro Araştırmaları’nın Mart ayında yeni oyunu "Uysal Kadın"ın prömiyerini yapacak, "Yabancı" adlı oyunun sahnelemeyi sürdürecek.

Atlas Tiyatro Araştırmaları, kısa bir aranın ardından yeniden sahnelerini açarken, Mart ayı programını açıkladı. Tiyatrodan yapılan açıklamada, “Ülkemizde gerçekleşen deprem felaketinden dolayı günlerdir üzüntü ve öfke duygularını bir arada yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Her şeye rağmen siz değerli seyircilerimizi geçtiğimiz yıl Mart ayında prömiyerini yaptığımız ‘Yabancı’ oyunumuza ve yine Mart ayında prömiyerini gerçekleştireceğimiz tiyatromuzun 10.yıl prodüksiyonu olan ‘Uysal Kadın’ oyunu seyirciyle buluşacak” denildi.

Yeni oyun “Uysal Kadın”ın prömiyeri 11 Mart Cumartesi saat 20.30’da BOA Sahne’de gerçekleştirilecek. “Uysal Kadın”ı 22 Mart Çarşamba Saat 20.30’da KOMA Sahne’de, 29 Mart Çarşamba Saat 20.30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde izlemek mümkün.

Atlas Tiyatro Araştırmaları’nın “Yabancı” adlı oyunu 8 Mart Çarşamba saat 20.30’da Par Sahne’de ve 18 Mart Cumartesi Saat 20.30’da BAU Pera Sahne’de izlenebilir. “Yabancı” oyunu hakkında Mustafa Kara’nın yazdığı yazıyı okumak için tıklayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.